Nakonfigurujte si pozici dle vašich požadavků, a my vám ji najdeme.

Nejsme headhunteři. Jsme companyhunteři! První a jediní, kteří neloví programátory firmám, ale firmy programátorům. Máme dosah na 95% pozic z celého českého IT trhu. Proto vám jsme schopni najít pozici, u které budete mít:

  • vyšší plat než máte nyní,
  • zábavnejší pracovní náplň,
  • zajímavější obor,
  • anebo všechno najednou.
+ Přidejte další preferovanou pozici
+ Přidejte další preferované technologie
Pracovat chci pro
Kontakt

❝Jsme zkrátka jediná firma, která vám za každou cenu necpe pozice od jednoho ze svých 3 klientů, ale sežene vám pozice z celého trhu a nezávisle nabídne jen ty, které jsou pro vás přitažlivé a relevantní.❞

Jak to funguje

  1. V krátkém formuláři vyplníte požadavky na vaši novou pozici.
  2. Do 24 hodin se vám ozve příjemná slečna konzultantka, která vyjmenuje seznam pozic, jež jsou pro vás k dispozici.
  3. Ze seznamu pozic si vyberete ty, o které máte zájem.
  4. Slečna konzultantka vám domluví technické pohovory ve firmách (ano, technické, nikoliv 30ti minutové plácání o ničem při kávě).
  5. Pak už je jen na vás, pro kterou firmu se rozhodnete.

Vybrani klienti